Tecrübemiz, 2001 yılında yerel bir işletmede başlayıp üretim tecrübesi ile yoğrulup saha’da bu bilgiler ile daha fazla deneyim katarak üretim yapmaya adım atıldı ve 2020 yılında işletmemiz açılmış olup faaliyete geçmiştir.

2020 yılında KONYA bölgesinde kurmuş olduğumuz tesisimiz, bölgemizde uzun yıllardır faaliyet gösteren gün geçtikçe gerek üretim gerek çalışma alanlarını büyüten firmaların oluklu mukavva koli ve ambalaj ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Sürekli gelişecek ve gelişmekte olan Oryapack Ambalaj, dağıtım harcamalarını azaltarak, üretim ile tüketim noktası arasındaki yolda, paketlendiği ürün veya ürünleri en iyi biçimde bir arada tutma, koruma, taşıma, tanıtma görevini üstlenmekteyiz.

Her oluklu mukavva kutu, paketlendiği ürün özelliklerine uygun olarak tasarlanmakta olup dolum koşullarına, palete, istife, depolama ve lojistiğe uygunluğu dikkate alınarak üretilmektedir.

2020 yılından bu yana, firma olarak yeni, ama üretim kalite işçilik olarak çok uzun yıllardır ambalaj oluklu mukavva ham maddeleri, ekipmanları, üretim prosesleri ve paketleme tekniklerinde önemli bilgilere sahip konudayız.

Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve aşmak için sürekli yüksek teknoloji ve tasarım gerektiren süreçleri, yenilikçi uygulamalar yoluyla olağanüstü ambalajlama ve baskı çözümleri sunmaktayız.
Yakında yeni markamızı tanıtacağız...